Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneğine Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme Yapıldı

Koordinatörlüğümüz Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi kapsamında paydaşlarla görüşmelere ve toplumun bütün kesimine yapılan çalışmaları yaymak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Koordinatörümüz Prof. Dr. Ömer Küçük ve beraberindeki heyet Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği ile toplantı gerçekleştirmiştir. Toplantıya Rektör Yardımcımız ve Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Ömer Küçük, Koordinatör Yardımcımız ve Turizm Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Kutay Oktay, Orman Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Alperen Kaymakcı, Doç. Dr. Önder Tor, Koordinatörlüğümüz personellerinden Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun, Öğr. Gör. Tuba Külçe ve Öğr. Gör. İlknur Şahin, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu ve beraberindeki heyet katılım sağlamıştır.

Toplantıda Koordinatörümüz Prof. Dr. Ömer Küçük, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması projesini tanıtarak bölgesel kalkınmada bütüncül bir yaklaşımla tüm paydaşların bu projede rol almasının gerekliliğini ifade ederek İhtisaslaşma kapsamında ilimiz ve bölgemizin ekonomisine katma değer üretecek ve nitelikli iş gücünün geliştirilmesine katkı yapması amacıyla gerçekleştirilen ve devam eden projelerden bahsetmiştir. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu Üniversitemizle işbirlikleri yapmaktan ve ortak proje yürütmekten memnun olacağını dile getirerek bu noktada gerekli tüm desteği vereceğini ve birlikte çalışmak istediklerini dile getirmiştir.