Orman Genel Müdürü Karacabey, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Orman Genel Müdürü (OGM) Bekir Karacabey, 23 Kasım 2022 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu ve Orman Bölge Müdürlüğü heyeti yer aldı.

Ziyarette, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ömer Küçük, Prof. Dr. Kasım Yenigün ve Prof. Dr. Mehmet Atalan da hazır bulundu.

Görüşmede, Üniversitemizin ihtisas sahası olan ormancılık ve tabiat turizmi alanı başta olmak üzere yürütülen, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalardan bahseden Rektörümüz, Orman Genel Müdürlüğü ile devam eden güçlü iş birliklerinin artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, nazik ziyaretlerinden ötürü Karacabey’e teşekkür etti.

Orman Genel Müdürü Karacabey ise Orman Genel Müdürlüğü ile Üniversitemiz arasında devam eden iş birliklerinin daha da geliştirilmesi noktasında gereken desteği vereceklerini belirterek, ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektörümüze teşekkürlerini iletti.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz, Orman Genel Müdürü Karacabey’e Üniversitemize vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve günün anısına fotoğraf çekimi ile son buldu.

Ziyaretin ardından Rektörümüz ile birlikte Genel Müdür Karacabey ve beraberindekiler yapımı devam eden Ahşap Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Merkezi Binası ile Kastamonu Teknokent’i ziyaret etti.

Ahşap Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Merkezi Binası hakkında bilgiler alan Karacabey, merkezin çalışmalarına OGM olarak gerekli desteği vereceklerini belirtti.

Ahşap Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Merkezi Binası ziyaretin ardından Kastamonu Teknokent’e ziyarette bulunan Karacabey, Teknokent’te yer alan firmalar ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.