Rektörümüz ve Beraberindeki Heyetten Kastamonu Entegre Ağaç Sanayii ve Ticaret A.Ş.’ye Çalışma Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve beraberindeki heyet, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayii ve Ticaret A.Ş.’ye çalışma ziyaretinde bulundu.

Heyette, Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ömer Küçük, Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Miraç Aydın, Orman Endüstri Mühendisliği öğretim üyeleri Doç. Dr. Alperen Kaymakcı ve Doç. Dr. Önder Tor yer aldı.

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fabrika Direktörü Enüs Koç tarafından karşılanan heyet, ziyaret kapsamında fabrika sahasını yerinde inceleyerek, yeni yatırımlar hakkında bilgi aldı.

İncelemenin ardından heyetler arasında bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda, ihtisas sahamız Ormancılık ve Tabiat Turizmi alanları başta olmak üzere çeşitli alanlarda üniversite-sanayi iş birlikleri üzerine değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz, Üniversitemize yapmış oldukları katkılardan dolayı katkılardan dolayı Fabrika Direktörü Enüs Koç’a plaket takdim etti.