Kuluçka Öğrencilerimizle Cube Incubation’a Ziyaret

Kastamonu Teknokent bünyesinde faaliyetlerini yürüten Teknokent Akademi ve Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi Ofislerinin, Üniversitemiz Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğünün desteğiyle hayata geçirilen “İhtisas Odaklı Girişimcilik ve Kuluçka Programı” kapsamında programda eğitim alan girişimci adayları ile Teknopark İstanbul bünyesindeki Cube Incubation’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete Kastamonu Teknokent A.Ş.’den Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Erol Tekin, Teknokent Akademi’den Öğr. Gör. Zuhal Arife Küçük, Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi’nden Öğr. Gör. Berkan Güngör, Üniversite-Sanayi İş Birliği Merkezi’nden Öğr. Gör. Tuba Külçe ile Teknokent İdari ve Mali İşlerden Zeynep Buse Yüksel katılım sağladılar.

24 Haziran Cuma günü gerçekleşen ziyaret Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi Müdürü Ahmet Kerim Nalbant, Kuluçka Merkezi Uzmanı Gizem Kılcı ve Cube Incubation’da yer alan girişimciler sunumlarını gerçekleştirdi. Akabinde ekibimiz Biyoteknoloji Kuluçka ve Teknik Altyapılar Koordinatörü Rıdvan Ağaç, Kuluçka Merkezi Uzmanı Gizem Kılcı ve Kuluçka Merkezi Uzman Yardımcısı Mesut Kılıç’ın refakatleriyle Cube Incubation binasını gezdi.

Programın ardından Teknopark İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Dr. Cem Duran’a makam ziyaretinde bulunuldu ve hediye takdimi gerçekleşti.