Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Platformundan Ticaret İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi öncülüğünde oluşturulan, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında çeşitli kamu kurum paydaşlarından oluşan ortak strateji platformu, dokuzuncu ziyaretini Kastamonu Ticaret İl Müdürlüğü’ne 31 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirdi.

Ziyarette Kastamonu Üniversitesi’nden Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer KÜÇÜK, T.T.O. A.Ş. ve Kastamonu Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün, Kastamonu İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu, TKDK İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu, KOSGEB İl Müdürü Nevzat Erol, İnovatif Teknolojiler Ofisi’nden Dr. Öğr. Üyesi Erman Zurnacı ve İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Tuba Külçe, Patent Destek Ofisi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun, Kastamonu Teknokent İdari ve Mali İşler Koordinatörü Öğr. Gör. Kazım Yasin Özbey, Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Berkan Güngör ve SER Danışmanlık Genel Müdürü Dr. Ömer Özdinç bulundular.

Toplantıda Kastamonu Ticaret İl Müdürlüğü ile Kastamonu Üniversitesi ve sanayi kuruluşları arasında çeşitli konularda yapılabilecek işbirlikleri görüşüldü.