Ticaret Borsası’na Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Platformundan Ziyaret

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi öncülüğünde oluşturulan, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında çeşitli kamu kurum paydaşlarından oluşan ortak strateji platformu, sekizinci ziyaretini Kastamonu Ticaret Borsası’na 10 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirdi.

Ziyarette Kastamonu Üniversitesi’nden T.T.O. A.Ş. ve Kastamonu Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün, Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer KÜÇÜK, Kastamonu İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu ve Şube Müdürü Mürüvvet Eğlenceoğlu, Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Bekir Yücel Tanrıkulu, TKDK İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu, KOSGEB İl Müdürü Nevzat Erol, Köy-Koop Başkanı Erol Akar, İnovativ Teknolojiler Ofisi’nden Dr. Öğr. Üyesi Erman Zurnacı ve İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Tuba Külçe, Proje Destek Ofisi’nden Öğr. Gör. Ahmet Tabanlıoğlu, Patent Destek Ofisi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun, Teknokent Akademi’den Öğr. Gör. Zuhal Arife Küçük ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Berkan Güngör bulundular.

Toplantıda Ticaret Borsası ile Kastamonu Üniversitesi ve kamu kurumları arasında ortak araştırma, analiz ve proje geliştirme konularında yapılabilecek işbirlikleri görüşüldü.