Üniversitemizden Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ve Kastamonu Teknokent A.Ş., Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğü ve Orman Fakültesi öğretim elemanları Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyarette, toplantıya ev sahipliği yapan Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden Merkez Müdürü Eyvaz Acarca ve Müdür Yardımcısı Firuzan Barut; Kastamonu Üniversitesi’nden T.T.O. A.Ş. ve Kastamonu Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün, Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük; Orman Fakültesi’nden Ahşap Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Önder Tor, Tosya MYO Müdürü Alperen Kaymakcı, Dr. Öğr. Üyesi Ümmü Karagöz İşleyen ve Arş. Gör. Çağrı Olgun; Teknokent Akademi’den Öğr. Gör. Zuhal Arife Küçük, Proje Destek Ofisi’nden Öğr. Gör. Ahmet Tabanlıoğlu, Patent Destek Ofisi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi’nden İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Uzmanı Öğr. Gör. Berkan Güngör bulundular.

Ziyarette Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Kastamonu Üniversitesi arasında ortak eğitim, araştırma, analiz ve ürün geliştirme konularında yapılabilecek işbirlikleri görüşüldü.