Orman Fakültemizde Lavanta Dikimi
Orman Fakültemiz öğretim üyeleri ile Orman Mühendisliği 2. Sınıf ve Orman Endüstri Mühendisliği öğrencileri Orman Fakültesi peyzaj düzenlemeleri kapsamında fakülte bahçemize lavanta dikti.
![](https://otti.kastamonu.edu.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp_Image_2021-11-23_at_151224-1024x768.jpeg)
![](https://otti.kastamonu.edu.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp_Image_2021-11-23_at_151224_1-1024x768.jpeg)
![](https://otti.kastamonu.edu.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp_Image_2021-11-23_at_151223_2-1024x768.jpeg)
![](https://otti.kastamonu.edu.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp_Image_2021-11-23_at_151223-1024x768.jpeg)
Orman Fakültemizde Lavanta Dikimi
Orman Fakültemiz öğretim üyeleri ile Orman Mühendisliği 2. Sınıf ve Orman Endüstri Mühendisliği öğrencileri Orman Fakültesi peyzaj düzenlemeleri kapsamında fakülte bahçemize lavanta dikti.