İhsangazi’de Turizm Eğitimi Tamamlandı

Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öncülüğünde, fakültemiz öğretim üyeleri tarafından İhsangazi Belediyesi ile İhsangazi’deki turizm işletmecileri ve girişimcilerine yönelik olarak 2-3 Ekim tarihleri arasında eğitim programı düzenlendi. Program kapsamında Turizm Fakültemiz Dekan Yardımcısı ve Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Burhan SEVİM “Turizmde Dijital Pazarlama”, Turizm Fakültemiz öğretim üyeleri Prof. Dr. Kutay OKTAY “Ağırlama İşletmelerinde Hizmet Anlayışı”, Dr. Öğr. Üyesi Salih YILDIZ ” Mutfak Hizmetleri Yönetimi”, Dr. Öğr. Üyesi Muharrem AVCI “Davranış Bilimleri” ve Dr. Öğr. Üyesi Hakkı ÇILGINOĞLU “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler ve Fitoterapi” konulu eğitim verdi.

İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, eğitimleri devam ettireceklerini söyleyerek öğretim üyelerine plaket takdim etti.

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Hakkı Çılgınoğlu da turizm çalışanlarının bu eğitimlerle hizmet kalitelerinin artacağını kaydetti.