Temel Düzey Girişimcilik Programı’nın Sertifikaları Törenle Verildi

Kastamonu Teknokent A.Ş Kuluçka Merkezi’nde yapılandırılan Girişim Vadisi markalı Girişim Geliştirme Programı’nın başlangıç aşaması olan “Temel Düzey Girişimcilik Programı” Sertifika Töreni 13 Temmuz 2021 tarihinde yapıldı.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcılarımız Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Ömer Küçük, Teknokent A.Ş Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün ile akademik personelimiz ve katılımcılar yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan Teknokent A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Erol Tekin, altı hafta süren temel düzey girişimcilik eğitimi hakkında bilgiler verdi.

Ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Rektör Yardımcımız ve Teknokent A.Ş Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün, katılım sayısından çok memnun olduğunu ve genç girişimcilerin ve bu tarz eğitimlerin sayısının ve seviyesinin giderek artacağının müjdesini verdi.

Programda konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, bu tür bir eğitimin üniversitemiz tarafından gerçekleşmesinden övünç duyduğunu, programın diğer seviyelerinin de hız kesmeden devam edeceğini ve girişimci adaylarının göstermiş olduğu ilgiden memnun olduklarını ifade ederek tüm eğitmen ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından eğitmenlere teşekkür plaketi takdim edildi ve katılımcılara sertifikaları verildi.

Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.