Koordinatörlüğümüz, Marmara Üniversitesi, Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Daday Orman İşletme Müdürlüğü İle Saha Çalışması Gerçekleştirdi

Ormancılık ve Tabiat Turizmi alanında ihtisaslaşan Üniversitemiz paydaşları ile işbirliği yapmaya devam ediyor. Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında, üniversitemiz, orman endüstrisi alanında faaliyet gösteren önemli kuruluşlarımızdan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Marmara Üniversitesi ile birlikte yapılacak olan proje işbirlikleri ve Ar-Ge çalışmaları değerlendirildi. Ayrıca bu kapsamda proje ekibi ile birlikte Daday Orman İşletme Müdürlüğü ‘nün de katılımıyla arazide saha çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmaya, üniversitemizden Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer KÜÇÜK, Koordinatör Yardımcısı ve Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Miraç AYDIN,  Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Tosya Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Alperen KAYMAKÇI, Ahşap Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Önder TOR; Marmara Üniversitesi’nden Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa AY, Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Memduh KURTULMUŞ; Kastamonu Entegre A.Ş.’den Kastamonu Fabrikalar Direktörü Enüs KOÇ, Hammadde Tedarik Bölge Müdürü Adem GENÇ, Hammadde Tedarik Birim Müdürü Rüknettin TEKDEMİR, Proses ve Ürün Gel. Yön. Dr. M. Erdal KARA katıldılar.